І розписати проєкт, користуючись генпланом та шукаючи архітектурні рішення – навчалися в 4 день “Стрім в STEAM”. Але перед цим дівчата дізналися більше про локальний контекст та історію Олександрівська від Михайла Мордовського – куратора крафтових музеїв Запоріжжя.
Далі на базі Бібліотеки Запоріжжя почали макетувати й проєктувати! Кароліна Мішель Макайя, засновниця ініціативи Urbanization.zp яка займається популяризацією архітектури, провела їх по всім етапам створення архітектурних проєктів, розказала групу відновлення Запоріжжя ro3kvit, яка буде відновлювати місто, й згодом розділила їх на групи.
Спільно вони створювали ескізи, макети з картону, скульптурного пластиліну, а потім візуалізували це в Archicad. Тепер маємо два робочі плани оновлення міського простору!
Заключною частиною стала лекція Наталії Цаплиги, архітекторки локальної проєктної майстерні “ЦАН”. Вона розповіла їм про інтер’єрні проєкти, реалізовані нею по всій Україні і в тому числі у Криму! Ще з нею ми розібрали відновлення будівлі, яка була частково пошкоджена в Запоріжжі ракетою росії в жовтні минулого року.
Прямуємо до двох заключних днів STEAM-подорожі
Ініціативу «Stream for STEAM» реалізовано ГО «Молодь онлайн» за сприяння UNDP Ukraine / ПРООН в Україні в межах проєкту «EU4Recovery — розширення прав і можливостей громад в Україні» (EU4Recovery) за фінансової підтримки ЄС.